MultiQuartz Coating PU SG NF Mat Transparant is een 2-componenten, watergedragen, transparant matte toplaag op polyurethaanbasis.
Geschikt voor vloer en wand.
Deze coating heeft een zeer goede slijtweerstand en een zeer laag oplosmiddel gehalte en voldoet aan de hoge standaard van de Duitse AgBB. Reeds vele jaren wordt deze coating gebruikt voor het afwerken van SL-PU UV gietvloeren. Deze befaamde combinatie scoort hoge punten, op slijtvastheid en hardheid.
Karakteristiek aan de gladde coating is dat deze bacteriostatische eigenschappen heeft, dit betekend dat micro-organismen niet kunnen vermenigvuldigen op de Coating PU SG NF Mat. Om deze reden wordt deze coating veel gebruikt in ziekenhuizen en laboratoriums.
Ondergronden
- SL-PU UV Gietvloer
- SL-PU D60 Gietvloer
- SL-EP 2k Gietvloer
Eigenschappen
- Duurzaam en plantaardig
- Vloeistofdicht
- Elastisch
- Krasvast
- Stootvast
- Kleurecht
- UV bestendig
- Eenvoudige verwerking
- Goede vloei
- Ruime verwerkingstijd
- Vrij van oplos en verdunningsmiddel
- Strak en minimalistisch resultaat
- Hygiënische en naadloze wandafwerking
Toepassingsvoorbeelden
- Woning
- Kantoor
- Praktijkruimte
- Winkel
- Horeca
Verbruik
Circa 150 gram per m²
Verwerkingstijd
Circa 30 minuten.
Droogtijd
Stof droog na circa 2 uur
Beloopbaar na 24 uur
Licht belastbaar na 48 uur
Op volle sterkte na 7 dagen
Antislip
Gebruik 3% tot 5% MultiQuartz antislipkorrel ultra fijn om een antislip laag te verkrijgen.
Verwerking
Coating PU SG NF Mat Transparant is een 2-componenten product en bestaat uit een A en B component. Door beide componenten samen te voegen en grondig te mengen wordt het product geactiveerd. Het product is hierdoor een beperkte tijd te gebruiken en niet houdbaar. De componenten los van elkaar, in de originele verpakking en vorstvrij kunnen minimaal zes maanden worden bewaard. Aanbrengen kan met een kwast of 2k Microvezel vachtroller.
Anoniem (geverifieerde eigenaar) –
Prima product, denk aan de tijd bij het verwerken.
Adam van der Weijden (geverifieerde eigenaar) –
Perfecte afwerking. Goed te verdelen mits niet al te zuinig aangebracht.
Anoniem (geverifieerde eigenaar) –
Vloer wordt iets gladder, geen enkel kleurverschil, top!
Daan (geverifieerde eigenaar) –
Prettig te verwerken, en mooi resultaat.
Vivian (geverifieerde eigenaar) –
Geeft echt een finishing aan de vloer, aanrader!
Diederick (geverifieerde eigenaar) –
Snelle levering
Mart Van de Wal (geverifieerde eigenaar) –
goede service
Mirek (geverifieerde eigenaar) –
Bardzo dobry produkt.
casper (geverifieerde eigenaar) –
doet wat het moet doen. Matteren. gelukkig gelezen en geleerd van het vergeten bij de primer, verdunt met water.
Erik (geverifieerde eigenaar) –
Top product. Trekt strak met een krasvast mat resultaat