Over dit product

MultiQuartz Egaliseermiddel Gipsgebonden is een zelf-nivellerend, gipsgebonden egalisatiemiddel. Kan worden afgewerkt met een coating in een kleur of transparant. Ook is het mogelijk om voor een spannend kleureffect ons pigment toe te voegen!

  • Soepele verwerking; goede vloei
  • Optimale hardheid
  • Basis voor pvc, laminaat, tegels en meer

Levering van plattes door vrachtwagen met kooiaap.

Vanaf 40 zakken € 20,33 incl. btw per zak.

Koop meer en ontvang korting!
Vanaf 5 stuks 3% korting
Vanaf 15 stuks 5% korting
Vanaf 25 stuks 10% korting
Vanaf 35 stuks 15% korting
Vanaf 40 stuks 21% korting

MultiQuartz Egaliseermiddel Alpha Gipsbonden – zak 25kg

 25,73 incl. btw

Kies een kleur
  • Topkwaliteit
  • Snelle levering
  • Vrijblijvend productadvies

Over ons Egaliseermiddel Gipsgebonden

MultiQuartz Egaliseermiddel Alpha Gipsgebonden is de ideale basis voor een perfecte vloer. Het is een egalisatiemortel die geschikt is voor het binnenshuis egaliseren van calciumsulfaatgebonden ondergronden, zoals anhydriet of fermacellplaten. Op een vitale ondergrond kan MultiQuartz Egaliseermiddel Alpha Gipsgebonden worden aangebracht in laagdiktes van 2 tot 20 mm. Maar ook een laagdikte van meer dan 20 mm is geen probleem!

MultiQuartz Egaliseermiddel Alpha Gipsgebonden kan worden toegepast als afwerkvloer, of als basis voor een PU Gietvloer of Epoxy Coating HS. De verharding van het egaliseermiddel vindt plaats door de hydratatie van de minerale bindmiddelen en filmvorming van polymeren. Hierdoor wordt een volledige vlakke en zeer harde ondergrond verkregen.

Dit product onderscheidt zich door zijn professionele A-kwaliteit met een eenvoudige verwerking. Het kan door iedere doe-het-zelver of professional gebruikt worden!

Ons gipsgebonden egaliseermiddel is niet geschikt voor permanent vochtige vloeren (bijv. buitenshuis en in natte ruimtes als de badkamer).

Eigenschappen

  • Snelle droging en doorharding
  • Zeer hard
  • Zelf-nivellerend
  • Goede vloei, soepele verwerking
  • Geschikt voor verpompen

Technische eigenschappen

  • Gipsgebonden – oplosmiddelvrij
  • Dichtheid (g/cm³) 2.00
  • Poeder gewicht (g/cm³) 1.64
  • Druksterkte (N/mm²) >35
  • Buigtreksterkte na 90 dagen (N/mm²) >8
  • Minimale verwerkingstemperatuur 10°C

 

Toepassing

MultiQuartz Egaliseermiddel Alpha Gipsgebonden is geschikt voor het binnenshuis egaliseren van calciumsulfaatgebonden ondergronden zoals anhydriet of fermacellplaten. Op een vitale ondergrond kan MultiQuartz Egaliseermiddel Alpha Gipsgebonden worden aangebracht in laagdiktes van 2 tot 20 mm. Maar ook een laagdikte van meer dan 20 mm is geen probleem.

Geschikt als basis voor alle vloeren zoals tapijt, pvc, tegels, hout, laminaat en meer.

Dit product kan gebruikt worden over deskundig geïnstalleerde vloerverwarming. Hierbij is het belangrijk dat het stookprotocol vooraf volgens voorschrift is uitgevoerd.

Ondergronden

Dit egaliseermiddel kan worden toegepast op de volgende ondergronden:

  • Zandcement
  • Hout
  • Beton
  • Anhydriet
  • Tegels (keramisch)
  • Natuursteen
  • Cementgebonden egalisatie

MultiQuartz Egaliseermiddel Alpha Gipsgebonden gebruiken voor een andere ondergrond? We geven je graag advies.

Verwerking

Voorbereiding

Begin met een primer, die je aanbrengt op een stofvrije, vetvrije ondergrond. Voor gebruik onder je Egaliseermiddel Cementgebonden raden wij aan:

In het geval van een poreuze ondergrond breng je de primer overvloedig aan. Zo wordt de ondergrond gehydrateerd en sterke zuiging voorkomen. Het water verdampt geleidelijk uit het egalisatiemiddel, waardoor je gaatjes of een te snelle ontwatering voorkomt. Daarnaast zorgt de primer voor een goede hechting.

Mengen

  • Vermeng Egaliseermiddel Alpha Cementgebonden met water in een kuip of grote emmer.
  • Gebruik 5,5 kilogram/liter water per zak van 25 kilogram poeder.

Aanbrengen

  • Giet het gemengde product gelijkmatig uit en verdeel het goed over het oppervlak met een spaan.

Verbruik

  • Eenmaal aangemaakt: 2kg per 1 mm dikte per vierkante meter.
  • Niet aangemaakt (poedervorm): 1,65kg per 1mm dikte per vierkante meter.
Laagdikte Verbruik kant en klare mortel Verbruik poeder
3 mm 6,00 kg 4,92 kg
4 mm 8,00 kg 6,56 kg
5 mm 10,00 kg 8,20 kg
6 mm 12,00 kg 9,84 kg

Verwerkingstijd

Nadat het product is aangemaakt heb je 30 minuten de tijd om de aangemaakte hoeveelheid te verwerken. Door het werk goed voor te bereiden, kun je snel en efficiënt werken. De verwerkingstijd van 30 minuten is dan ruim voldoende.

Droogtijd

Bij een omgevingstemperatuur van minimaal 20°C geldt het volgende:

  • Beloopbaar na circa 3 uur
  • Volledig droog na circa 24 uur.

Bewaaradvies

Dit egaliseermiddel kun je ongeopend tot wel 6 maanden bewaren. Let er daarbij wel op dat je ze op een droge plek bewaart, bij een temperatuur van 5 tot 30 graden Celsius. Heb je de verpakking geopend, verwerk het dan zo snel mogelijk. Eenmaal gemengd is de massa beperkte tijd te gebruiken en niet houdbaar.

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Wees de eerste om “MultiQuartz Egaliseermiddel Alpha Gipsbonden – zak 25kg” te beoordelen

Hulp nodig?

Technisch adviseur Aran

Bel ons

Zelf aan de slag?

Handleidingen
Onze projecten