MultiQuartz Coating PU TR Zijdeglans is een 2-componenten, watergedragen, transparante zijdeglans toplaag op polyurethaanbasis.
Geschikt voor vloeren.
De coating is makkelijk aan te brengen zonder aanzetten en rolbanen. De uitgeharde coating is zeer goed vlek- en autobanden bestendig. De variërende kwaliteit van rubber banden maakt het onmogelijk om volledige garantie te verlenen op autobanden bestendigheid. Wel is het zo dat wij verschillende gerenommeerde en minder gerenommeerde merken hebben getest, alle met een positief resultaat.
Ideaal voor bedrijfshallen, logistieke ruimtes en werkplaatsen. Gebruik 3% tot 5% MultiQuartz “Antislipkorrel Ultra Fijn” om een antislip laag te verkrijgen.
De coating is traag drogend, pas na 24 uur stofdroog en na twee dagen beloopbaar.
Ondergronden
- Epoxy Coating HS
- SL-PU D60 Gietvloer
- SL-EP 2k Gietvloer
- Grinvloer en Mortelvloer
Eigenschappen
- Bestand tegen weekmakers
- Vloeistofdicht
- Krasvast
- Stootvast
- UV bestendig
- Goede vloei
- Ruime verwerkingstijd
- Vrij van oplos en verdunningsmiddel
Toepassingsvoorbeelden
- Bedrijfshal
- Garage
- Werkplaats
Verbruik
130-150 gram per m²
Verwerkingstijd
40 minuten bij 10ºC
30 minuten bij 20ºC
20 minuten bij 30ºC
Droogtijd
Stof droog na circa 24 uur
Beloopbaar na 48 uur
Licht belastbaar na 72 uur
Op volle sterkte na 7 dagen
Antislip
Gebruik 3% tot 5% MultiQuartz antislipkorrel ultra fijn om een antislip laag te verkrijgen.
Verwerking
Coating PU TR Zijdeglans Transparant is een 2-componenten product en bestaat uit een A en B component. Door beide componenten samen te voegen en grondig te mengen wordt het product geactiveerd. Het product is hierdoor een beperkte tijd te gebruiken en niet houdbaar. De componenten los van elkaar, in de originele verpakking en vorstvrij kunnen minimaal zes maanden worden bewaard. Aanbrengen kan met een kwast of 2k nylon vachtroller.
Pim (geverifieerde eigenaar) –
Perfect te verwerken! Geweldig eindresultaat in de garage. Zeer tevreden over multiquartz. Tevens is het advies van Aran geweldig, niets is teveel gevraagd en is altijd bereikbaar.